/ Marketingové poradenství

Hledáte inspiraci? Chcete podpořit své prodejní výsledky?
Pak jste na správné adrese!

Marketing není jen reklama. Marketing není jen strategie. Marketing je schopnost dosáhnout na trhu takové výsledky, se kterými budete spokojeni.

V Boki Production se snažíme najít výhody, odlišnosti a nové nápady, které vás odliší od ostatních hráčů na trhu. Může to být nová služba, neobvyklý zákaznický servis, anebo jen docela jednoduché změny ve vašem ceníku. Máme zkušenosti s vybudováním distribuční sítě pro rychloobrátkové zboží, stejně jako s podporou prodeje topných těles. Dokázali jsme navrhnout, postavit a zrealizovat nové lázeňské pobytové balíčky. Umíme sestavit koncept i provést realizaci motivačních setkání či tréninků pro vaše obchodní zástupce, management nebo řadové pracovníky. Vymysleli jsme a uskutečnili zajímavé akce pro různé skupiny zákazníků i dodavatelů. A neustále něco komentujeme, předěláváme a zlepšujeme – od klientských dotazníků po komplikované sales foldery.
Samozřejmě, že nic neděláme nahodile. Klademe velký důraz, aby vše, co pro vás děláme, přinášelo dobré výsledky. Po úvodní analýze se snažíme navrhnout reálné kroky, které budou mít pozitivní vliv na vaše obchodní výsledky. Připravíme vám plán navrhovaných aktivit, který obsahuje jejich zdůvodnění, stručný popis a samozřejmě i ceny. Snadno si tak vyberete přesně podle svých představ a možností.

Rozjíždíte nový business?
Rádi také vyjdeme z vašich stávajících marketingově-obchodních plánů, které společně oživíme do účinnější podoby. Pokud zahajujete podnikání, anebo rozbíháte zcela nové aktivity, navrhneme vám kompletní strategii: například včetně způsobu odměňování a popisu práce (job description) vašich obchodníků. 

Důležitý je výsledek
Marketingové poradenství vnímáme jako široké spektrum služeb, od jednotlivých konzultací po vytvoření komplexní strategie. Může se jednat o vývoj a implementaci nových služeb, stejně jako o celkové zefektivnění vaší interní a externí komunikace.

Jako profesionálové ve svém oboru nemáte čas neustále sledovat, co a jak dělají jinde. My ano, protože hledat inspiraci je naše práce. Možná tak objevíme nápady, které skvěle fungují, ale zatím je nikdo nevyužil ve vašem oboru. Anebo navrhneme zcela nové řešení, založené na našich i vašich bohatých zkušenostech. Vždy však budeme mít stejný cíl: dobré výsledky.